„Podobné akce, jako Byznysování, mi změnily život. Tak ať ho změní k lepšímu i tobě!“ říká El Sieberová

Eliška „El“ Sieberová vymyslela celý nápad na soutěž ‚Byznysování‘. Momentálně mu dává kreativní rozměr a vyhledává kontakty pro potenciální spolupráce.

Ve svém volném čase se vyžívá v literatuře a umění, ráda také sama píše a tvoří. Její svět se občas točí jiným směrem, než je obyčejné. To zní dělá nepostradatelnou organizátorku Byznysování!

Eliška „El“ Sieberová
Je možné, že právě teď sedíš, zvažuješ a přemýšlíš. Naše stránky Tě zaujaly, ale nejsi si pořád stoprocentně jistá/ý, jestli se přihlásit. “K čemu mi to bude?” říkáš si možná. Tak já se Ti pokusím situaci vyjasnit a pomoci Ti v rozhodování. Na otázku ´K čemu to bude?´ je jednoduchá odpověď. Zkušenosti!
I kdyby se nezadařilo, (což nepředpokládám;)) vždycky si z téhle akce něco odneseš. Ať už to budou kamarádi z různých koutů republiky nebo neocenitelné zkušenosti v oblasti prezentování nebo, to nejdůležitější, přehled o tom, jak to funguje na trhu a jak ideálně vytvořit svůj podnikatelský záměr tak, abys do roku nezkrachoval/a. Sama vím, jak mi akce podobného rázu změnily život k lepšímu a tak jsem se koneckonců dostala i sem.
Před pár lety (teď zním možná trochu jako absolvent vysoké školy, který vypráví o zlatých letech, ale neboj, za chvíli to ukončím) jsem seděla na stejném místě, jako Ty a přemýšlela, jestli se přihlásit na Prezentiádu. Po nějaké době to bylo totéž se ČMAKem. Když se teď ohlédnu dozadu, jsem hrozně šťastná, že jsem si nakonec vybrala možnost zúčastnit se. A kdo ví, třeba bys tohle mohl/a za pár let být Ty! Tak se zkus přihlásit.
Pojď s námi Byznysovat a utrhni se od stereotypního cyklu, naruš kruh!
za organizační tým, El

Doporučené články