Finále 2021/22

Postupující do finále, informace k finále, harmonogram a další najdete na této stránce.

POSTUPUJÍCÍ

Neuvádíme získané procentuelní body. Všichni postupující měli nad 76 % získaných bodů. Zpětnou vazbu pro vás nesepisujeme, získáte ji offline na finále.

ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Army zážitky
Facilit
JYMX
Kapři útočí
Kino kavárna
Kosmetika Sevon
Mobilní domy
Pampeliška, soukromá MŠ
PNČO s.r.o.
UniTheF
Zmrzlina z Domu do Domu
ZOBYDen
Infocrew

STŘEDNÍ ŠKOLY

Corrigere s. r. o.
Svíčky s překvapením s. r. o.
UniBac
Evita ferment.
FEDANE cosmetics s.r.o.
Párečky do ručky
Annabeth s.r.o.
Dahlia Danci s.r.o.
ARTtoGO
Botela Kuka
Memoria
Cosa Nostra bar
Smart Toillets
Log-Bikes, s. r. o.
Rehab s. r. o. (Rehabilitační a regenerační centrum)
Terra
AnaloG
Jsem sám sebou

INFORMACE PRO POSTUPUJÍCÍ DO FINÁLE

Finále se bude konat pro ZÁKLADNÍ ŠKOLY v sobotu 19. 3. 2022 od 9:00 hodin v Praze na adrese SOKOLOVSKÁ 209 a pro STŘEDNÍ ŠKOLY o den později – v neděli 20. 3. 2022 od 9:00 hodin na stejné adrese. Následující informace jsou pro obě kategorie stejné.

Z hlavního nádraží v Praze se do dějiště akce dostanete, když pojedete metrem linky C (červená) z Hlavního nádraží směr Letňany, přestoupíte na Florenci na linku B směr Černý Most, vystoupíte na zastávce Vysočanská výstupem na ulici Sokolovskou a dojdete na místo. Kdyžtak si dejte do navigace přesnou adresu.

S sebou si nemůžete vzít doprovod (rodiče). Samozřejmě s vámi mohou přijet, ale dovnitř bohužel nemohou, z důvodů kapacity prostor – nevešli bychom se tam. Oběd není zajištěn. Zajištěný bude pitný režim od našeho hlavního partnera – Bohemscy BIO limonád a drobný catering od našeho partnera akce Kauflandu.

Níže najdete PDF plakát akce + harmonogram, který je pro obě kategorie stejný. Spolupořadatelem se stala firma Partners Financial Servises a hlavně jejich projekt Den finanční gramotnosti (DFG), jejichž workshop bude zahrnut do našeho finále. Zaměřený bude dle kategorie – pro kategorii základních škol spíše všeobecný a zahrnující klíčové a důležité informace, pro střední školy spíše rozšiřující a přinášející více nadstandardních informací.

Součástí akce bude po samotném oficiálním ukončení networking, resp. neformální část, kdy si mezi sebou vyměníme názory, pozvaná média (Deník) budou dělat s někým z vás rozhovory atd… Samozřejmě, pokud budete muset v těch cca 16 hodin jet, tak můžete. Definitivní konec bude nejpozději v 18 hodin.

Startovné je zdarma. Je vyčleněný čas na polední pauzu, kterou můžete strávit v prostoru finále nebo můžete jít do blízkého obchodního centra či do okolních restaurací.

DŮLEŽITÉ!!! Pro účast na finále vyplňte tento dotazník, na který vám odpovíme co nejdříve po jeho odeslání. Jeho odesláním se zavazujete k účasti. Pokud byste se nemohli z různých důvodů zúčastnit, napište nám to, prosím, co nejdříve na mail byznysovani@gmail.com.

PDF HARMONOGRAM AKCE:

Byznysování – harmonogram finále