Harmonogram soutěže

Harmonogram naší soutěže:

 

 

  • 31. 10. 2021 spouštíme naši soutěž. Od této chvíle mají účastníci obou kategorií 2 měsíce čas se přihlásit přes tento doatzník. Současně začínají pracovat na své firmě, na své prezentaci a projektu.

 

  • 31. 12. 2021 je dnem, kdy se uzavírá přihlašování pro obě kategorie. Což znamená – nepropásněte to! Koukněte se na datum, jaké je, a do tohoto data se přihlašujte. NENÍ TO DATUM ODEVZDÁNÍ VAŠÍ PRÁCE/PREZENTACE.

 

  • To je až 31. 1. 2022. Do tohoto data musí všichni účastníci odevzdat prezentaci přes tento dotazník. Kdo neodevzdá do půlnoci tohoto dne, nepočítá se s jeho účastí v potenciálním finále.

 

  • Mezi únorem a 12. a 13. březnem, kdy je finále, vybereme do 20. 2. 2022 nejelpší postupující do finále. Ti následně budou mít téměř měsíc na přípravu svého projevu a 12. března 2022, v sobotu, proběhne v Praze finále pro ZÁKLADKY.

 

  • 13. 3. 2022, v neděli, proběhne na stejném místě (upřesníme) finále pro STŘEDNÍ.

 

TOP 3 z obou kategorií budou pozváni na SUPER finále 24. 6., kdy budou prezentovat svou fiktivní firmu reálným pondikatelům a odborníkům ze zaměření jejich nápadu na firmu. (Představte si, že máte vlastní fiktivní firmu na Zoo a na tomto večírku se setkáte s ředitelem pražské Zoo a budete mu prezentovat svou vlastní fiktivní Zoo.)

No nestojí to za to? My myslíme, že ano. BYZNYSUJTE, ZAPOJTE SE!  Těšíme se na vás.