Organizační tým

Byznysování jen tak z nebe nespadlo. 

Nějaké hlavy na něm pracují dennodenně a dělají vše pro to, aby účastníci rozjeli svůj byznys, který je v životě třeba bude živit…

Kdo za Byznysováním stojí?

HLAVNÍ ORGANIZÁTOŘI

Tadeáš Vylita, 17 let

„Všechno jde, když se chce a když se pro to něco dělá. I když je život občas boj.“

Táda Vylita, jak si nechá říkat, je studentem 2. ročníku Akademického gymnázia Štěpánská v Praze. Je jedním ze dvou hlavních organizátorů Byznysování, spravuje web a „kormidluje“ celou loď včetně týmu. Snaží se získávat co nejlepší podmínky pro tým a stará se o spokojenost jednotlivých členů. Řeší hlavně věci, co nejsou vidět na venek. Spravuje web a je prozatím hlavní spojkou na emailu.

Ve volném čase žije sportem, závodně hraje volejbal, dále se také rád věnuje fotbalu, florbalu či basketbalu a všude, kde se dá, jezdí na kole. Miluje přírodu!

Julie Müllerová, 18 let

„Svět patří těm, co se nepos*rou.“

Julie Müllerová je studentkou 3. ročníku gymnázia ve Svitavách. V Byznysování je novou posilou, má na starosti grafickou část našeho projektu a pomáhá, kde se dá. Je jednou ze dvou hlavních organizátorů, vede přijímací pohovory do org. týmu a snaží se posouvat interní kvalitu týmu.

Julie ve svém volném čase hraje na klavír, sportuje, je zapojena do několika neziskových projektů a vede školní časopis.