Partneři ročníku

Na jaké ceny se letos můžete těšit? Děkujeme všem zde uvedeným partnerům za věnování jejich produktů či poukazů do naší soutěže. Vážíme si toho.

BOHEMSCA

Sucho v krku na finále mít nebudete! Pitný režim je důležitá součást života, a nám jej zajišťují Bohemsca BIO limonády! Že je neznáte? Poznáte! Taky se vám sbíhají sliny na jejich malinovo-mátovou, citrónovo-zázvorovou či colovou limonádu? A co všechno ještě Bohemsca je? Opravdové české limonády, toniky a cola, které spojují hravé kombinace chutí, ale na nic si nehrají. Pro osvěžení ve dne i pro dlouhé noci. Pro dospělé i děti. Pro rebely i svatoušky. Pro nevšední zážitky ve všedních dnech. Pro každou legraci, ale i pro chvilky vážnosti. Pro moderní život s kapkou nostalgie.

Bohemsca, ladně protikladná.

REKOLA

Rekola jsou firmou poskytující sdílená jízdní kola v celkem 5 městech – v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a v Bratislavě. Kola si lze půjčit skrz aplikaci a jsou typická svou růžovou barvou. Jako ceny věnují Rekola do Byznysování svá předplatná a navíc v den konání finále budete moci využít jízdy na naše finále s kódem „byznysovani“ zdarma! Tak co, kdo z vás přijede na finále na kole?

ČESKÉ DRÁHY, NÁRODNÍ DOPRAVCE

České dráhy, národní dopravce se staly nedílnou součástí Byznysování. Díky naší spolupráci mnozí z vás pojedou na finále zdarma, budete si platit jen zpáteční jízdenky. Díky ČD se také naši porotci dostanou na i z finále zdarma. Jízdenku zdarma na finále získali nejrychlejší týmy, které se nejdříve přihlásili na finále. Při finále vyhlásíme také soutěž o jednu vnitrostátní jízdenku odkudkoli kamkoli zdarma, takže máte šanci!

PAPÍRNY BRNO

S produkty největšího českého výrobce papírenského zboží jste se pravděpodobně setkali a možná o tom ani nevíte. Papírny Brno zásobují svými sešity, bloky, skicáky nebo zápisníky spoustu umělců, školáků i kanceláří po celé ČR. Kromě toho taky nabízejí polygrafické služby – vazba vaší oblíbené knihy nebo plakát oblíbené kapely možná pochází právě z brněnských papíren. Jistě vás potěší, že většina produktů se vyrábí z recyklovaných materiálů. V červenci představily Papírny Brno prémiovou značku Paper Factory, která vytváří originální zápisníky, diáře nebo náčrtníky. Tyto produkty reagují na potřebu lidí vrátit se po více než roce digitální komunikace zpátky k tradičním poznámkám, na potřebu vrátit se do skutečného světa. Mají být hravé a inspirativní – proto se Papírny Brno spojily s výtvarnicí Petrou Vávrovou, která vytvořila kosmické designy, ze kterých si vybere opravdu každý.

ALBI

Albi je české vydavatelství hlavně deskových her, ale také přáníček, diářů, bytových doplňků a dalších, zejména dárkových předmětů. Založeno bylo roku 1993 dvojicí vysokoškoláků. Mezi nejznámější hry od Albi patří Bang, Osadníci z Katanu a Carcassonne. Velmi oblíbené jsou také mluvící knihy Kouzelné čtení.

MIRÁKULUM

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 12 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a širokou nabídku občerstvení. V neposlední řadě si můžete vyzkoušet jízdy BVP v sousedním Tankodromu. Do naší soutěže věnovalo své vstupenky. Tak kdo vyrazí?

KOLOSHOP.CZ

Přední maloobchod s cyklistikou na českém a slovenském trhu v oblasti internetového prodeje, významný nadregionální hráč na poli retailového prodeje s centrálou v Teplicích a pobočkou v Praze. To vše díky rychlosti dodávek, širokému výběru, zákaznicky orientovanému přístupu a dodacím podmínkám, které jsou plně konkurenceschopné v evropském kontextu.

PAPELOTE

Papelote je stylové papírnictví a kreativní grafické studio. Už více než dekádu věří, že kreativita začíná na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem. Kreativním, inspirativním a zodpovědným. Papelote vzniklo jako nápad jedné studentky VŠ jako diplomová práce. Vy, účastníci Byznysování začínáte již na základní, resp. střední škole! A vaše nápady si díky Papelote budete moci zapsat. www.papelote.cz

ALZA.CZ

Alza se stala dalším partnerem naší soutěže. Alza je internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším českým on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Do naší soutěže Alza věnovala některé své produkty a další ceny pro soutěžící.

HOST BRNO

V nakladatelství Host se dlouhodobě snažíme čtenářům zprostředkovávat pestré literární zážitky a být pro ně zárukou kvality. Proto lpíme nejen na vysoké literární úrovni vydávaných titulů, ale i na prvotřídních překladech, redakční práci a celkovém grafickém zpracování. V současnosti připravujeme okolo sto padesáti titulů ročně a oslovujeme čtenáře takřka všech žánrů a věkových kategorií.

Udělej si placku

Dejte o sobě vědět! Do soutěže darujeme placky, které dostanou účastníci soutěže, uvidíte tak na vlastní oči, jak kvalitně placky vyrábíme. 🙂 V grafickém editoru na našem e-shopu www.udelejsiplacku.cz si vytvoříte vlastní motiv, nebo přidáte Vaší hotovou grafiku, tu Vám umístíme na placku nebo jiný reklamní předmět a příležitost je na světě! Co vy na to, chcete být vidět?

KAUFLAND

Kaufland je obchodní značka řetězce německých supermarketů, hypermarketů a obchodních domů provozovaných mimo Německa i na území Česka, Slovenska, Polska, Chorvatska, Bulharska, Rumunska a Moldavska společností Lidl & Schwarz-Gruppe. Naší soutěži Kaufland zajišťuje catering na finále.

NATIONAL GEOGRAPHIC

Exkluzivní měsíčník National Geographic přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Do naší soutěže věnuje mnoho svých časopisů, ale také propisek, sešítků a dalších reklamních předmětů.

ALBATORS MEDIA

Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz

Jsme největším nakladatelským domem v České republice s tradicí sahající až do roku 1934. Působíme i na Slovensku v rámci samostatné pobočky Albatros Media Slovakia. Do Byznysování jsme věnovali 30 svých titulů jako ceny pro soutěžící.