Skončilo přihlašování se do soutěže. Co nyní čeká účastníky?

Táda Vylita, jeden ze zakladatelů soutěže, je studentem 2. ročníku Akademického gymnázia Štěpánská v Praze. Ve volném čase žije sportem, závodně hraje volejbal, má rád také fotbal, florbal či basketbal. Všude, kde se dá, jezdí na kole. Spravuje web, sociální sítě, komunikuje s partnery a rozdává práci, kterou následně kontroluje. V tomto článku vám přibližuje aktuální situaci v soutěži a zmiňuje vše, co bude v následujících týdnech důležité. Příjemné čtení!

Táda Vylita

S koncem roku skončilo i přihlašování do soutěže. V letošním ročníku se mnohokrát znásobily počty účastníků oproti loňsku; přihlášených je celkem 283 ve 140 týmech. Celkem 102 týmů týmu ze středních škol a 38 ze základních škol.

Přihlášení soutěžící mají do 31. ledna čas odevzdat svou prezentaci přes tento formulář.  Tipy a triky, jak skvěle vypracovat soutěžní prezentaci, jsou už nyní k nalezení na instagramovém profilu soutěže (@byznysovani). A co organizátoři? Ti také nezahálejí. Měsíc ledna využijí k právnímu zapsání soutěže pod organizaci SEN. Dále je čeká náročná práce v podobě oslovování partnerů a také vytipování a zajištění těch správných prostorů pro soutěžní finále.

V únoru poté začne dlouhé vyhodnocování prvního soutěžního kola a rozesílání rozsudků o postupu či nepostupu spolu se zpětnou vazbou pro nepostupující týmy. Letošní finalisté budou taktéž 20. února zveřejněni na našem webu.

Jaká jsou nejdůležitější data pro následující měsíce? Pro účastníky je nejdůležitější datum 31. ledna, které je posledním dnem pro odevzdání soutěžních prací. Na výsledky budou účastníci čekat do 20. února, kdy dojde k již zmíněnému zveřejnění finalistů. O den později přijdou účastníkům emaily se zpětnou vazbou nebo informacemi o finále.

Za celý tým Byznysování držíme všem účastníkům palce a přejeme pevné nervy a hodně zdaru!

Táda Vylita & Bára Dolenská

Doporučené články